‎י״ט בתמוז ה׳תשפ״ד‎

24 יולי 2024

כלכלת המשפחה

הגיע הזמן להשקיע בדבר היקר לכם מכל – עתיד משפחתך, בניית יסודות איתנים תשא את עתידכם ותממש את רצונותיכם. הבית הפיננסי, מברך אתכם על החלטתכם ומאחל לכם בהצלחה בדרככם המשותפת.

פורטל הבית הפיננסי |
תגיות : כלכלת משפחהתקציב משפחתיכלכלת המשפחה.

כולנו רוצים לצאת מהמינוס ולאזן את חשבון הבנק שלנו. כדי לסייע לכם במשימה זו, הבית הפיננסי שמח להציג בפניכם את: המדריך לניהול כלכלת המשפחה, כלי מעשי לשליטה בהוצאות המשפחה ומשק הבית, ולאיזון חשבון הבנק. מדריך זה נכתב בסיוע מומחי הבית הפיננסי לכלכלת משפחה. אף כי מדריך זה אינו מהווה תחליף לייעוץ כלכלי פרטני ואישי, תמצאו בו שלל עצות מועילות ומאמרים עדכניים במגוון רחב של נושאים צרכניים. כלים נוספים לניהול תקציב משפחתי, תוכלו למצוא על גבי האתר.

לעזרתכם מחשבוני כלכלת משפחה

  1. כלכלת משפחה – מחשבון תוכנית חיסכון– תוכנית חסכון היא כלי חיסכון המוצע בעיקר על ידי הבנקים. תוכנית חיסכון מאפשרת הפקדת כספים במסגרת הפקדה חודשית, הפקדה חד-פעמית או שילוב של השניים. הכספים מופקדים בדרך כלל לתקופה שנקבעה מראש, ולעתים מתאפשרות נקודות יציאה במהלך תקופה זו.
  2. כלכלת משפחה – מחשבון ניהול תקציב משפחתי– הוא כלי פיננסי ויזואלי חזק מאוד. לאחר מעקב של כמה חודשים בלבד אחרי מסגרת ההכנסות וההוצאות של המשפחה תוכלו להבין האם ההתנהלות הכלכלית של המשפחה היא תקינה או דורשת שינוי והתאמה.
  3. משכנתא – מחשבון משכנתא– מחשבון משכנתא של הבית הפיננסי מאפשר לכם להזין נתונים כגון: סכום ההלוואה, גובה ריבית המשכנתא, תקופה בשנים. בלחיצה על כפתור "חישוב משכנתא" תוכלו לקבל את :גובה ההחזר החודשי, תשלום העתידי הכולל שתשלמו לבנק, הריבית שתשלמו לבנק על גובהה ההלוואה שלכם.

אנו מקווים שתפיקו מהמדור את מירב התועלת, יחד עם כולם תצאו מהמינוס להתנהלות נכונה ונבונה יותר. בכדי להתחיל הקליקו על התקציב המשפחתי – כלכלה משפחתית, הצעד הראשון בכיוון הנכון.

 

אהבתם? שתפו…

לשיחה עם יועץ משכנתא התקשרו עכשיו 072-2118686

Facebook

אהבתם? שתפו...Share on facebook
Facebook
Share on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
מעבר לסרגל הכלים