‎י״ז בסיון ה׳תשפ״ד‎

22 יוני 2024

פריצת רצועות המסחר

פריצת רצועות המסחר

פריצת רצועות המסחר שהעידו על יציבות גרמה לתנודת מחיר חדה מטה בכל שוקי המניות. חזרה אל תוך רצועות המסחר כלומר אל מעל ל-2600 בנאסדק ו-6320 בדקס תחזיר אותנו ליציבות ואז נתיחס לירידות החדות כהפרעה בלבד.

בועז אילון | 14.08.2011
תגיות : תחזיות מט"חתחזית מט"חבועז אילוןמדד הדקסמעוףשוק ההון.

פריצת רצועות המסחר שהעידו על יציבות גרמה לתנודת מחיר חדה מטה בכל שוקי המניות. חזרה אל תוך רצועות המסחר כלומר אל מעל ל-2600 בנאסדק ו-6320 בדקס תחזיר אותנו ליציבות ואז נתיחס לירידות החדות כהפרעה בלבד. אם השווקים אכן שליליים הרמות הנ"ל לא אמורות להיפרץ ליותר משבועיים. במילים אחרות – כל עוד מדדי המניות נמצאים מתחת לרמות הקריטיות השוק שלילי אבל מעליהם השווקים נותרים חיוביים.

dax

nasdaqמעוף, מחיר אחרון: 1068.63
הירידות החדות השלימו תיקון של 38% מהעלייה שהחלה באפריל 2009.בטווח הנראה לעין המגמה שלילית והנחת העבודה היא שהמהלך היורד יימשך. תיקון עולה אמור להיעצר ברמות של 1150 שבמידה ויתרחש, יהווה הזדמנות מצוינת לכניסה לשורט. למרות שהשווקים בחול ירדו יותר בשבועיים האחרונים, מבנה הגרפים מותירות את חולשת השוק שלנו באינה.
maof
.

תחזית לטווח ארוך:

מדד המעוף צפוי להגיע ל-2500 נקודות ומדד הנאסדק צפוי להגיע ל-4000 בסוף שנת 2013.

הגרפים המופיעים באתר הם באדיבות תוכנת FXG לניתוח טכני.

ניתן לראות את הגרפים באתר של תטא http://www.theta1.co.il  – ב"תחזית שוק".הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל, יש להם בהם עניין אישי ועל כן קיים ניגוד עניינים במישרין. התחזית צופה פני עתיד ומבוצעת על פי ניתוח טכני ולא כלכלי. כל אירוע מדיני, כלכלי, פוליטי או אחר יכול לגרום לכך שהתחזית לא תתממש והיא עשויה להיות שגויה גם ללא אירוע כלשהו. התחזית אינה תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם וכל מי שפועל על סמך התחזית הנ"ל עושה זאת על אחריותו בלבד.

אני, בועז אילון בעל רישיון מספר 9486 מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים ועלהתאגיד שהנפיק ניירות ערך אלה. בשנתיים האחרונות הנני משמש כמנכ"ל של תטא וכמנהל התיקים הראשי.

אהבתם? שתפו…

לשיחה עם יועץ משכנתא התקשרו עכשיו 072-2118686

Facebook

אהבתם? שתפו...Share on facebook
Facebook
Share on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
מעבר לסרגל הכלים