‎י״ח בתמוז ה׳תשפ״ד‎

24 יולי 2024

מדד ה-S&P אכן עולה

מדד ה-S&P אכן עולה

בגל העולה האחרון ששיאו היה בתחילת החודש, שבר ה-S&P שיא גבוה יותר והגיע לשיא חדש בגל העולה שהחל במרץ 2009. שיא חדש מצביע על עודף של קונים ומחזק את ההנחה שמדד ה-S&P אכן עולה

בועז אילון | 22.05.2011
תגיות : תחזיות מט"חתחזית מט"חבועז אילוןמדד הדקסמעוףשוק ההון.

מעוף, מחיר אחרון: 1293.24

אין מה לחדש השבוע. המעוף מתנהל ביציבות בתחום של 1340-1250 נקודות כבר חצי שנה. לטווח הקרוב התחזית הטובה ביותר שאפשר לתת היא שהיציבות תימשך. למרות המצב צריך לשמור על ערנות, המגמה ארוכת הטווח נותרה חיובית וזה רק עניין של זמן עד שיפרוץ המעוף את ההתנגדות ברמת ה-1340 נקודות לפני הזינוק והתחזקות משמעותית בתוך זמן קצר.
כאשר יעלה המעוף אל מעל לרמת ה-1340 נקודות, יש לצפות לעליית מחיר חדה והמעוף צריך להגיע ל-1600 תוך שלושה חודשיים מיום הפריצה. בטווח הקצר, המשך ירידה אפשרי עשוי להוריד את המעוף עד 1280 ובסבירות לא מבוטלת גם ל-1230.

maof-2

מדד ה-S&P מחיר אחרון : 1324

בגל העולה האחרון ששיאו היה בתחילת החודש, שבר ה-S&P שיא גבוה יותר והגיע לשיא חדש בגל העולה שהחל במרץ 2009. שיא חדש מצביע על עודף של קונים ומחזק את ההנחה שמדד ה-S&P אכן עולה. עובדה זו חשובה במיוחד בזמנים של עצבנות בהם מתפרסמות מדי פעם חדשות שליליות שגורמות לעצבנות, חוסר וודאות ופחד בפני ירידות.
במגמה עולה, צפויה נקודת השפל הבאה להיות גבוהה מקודמתה. השפל המשמעותי האחרון היה ב-1250 ולכן תיקון אפשרי לא אמור לחצות את הרמה הזו כלפי מטה. לעומ זאת, המדד צפוי לשבור שיא חדש במהלך חודש יולי.

nasdaq

מדד הנאסדק  מחיר אחרון : 2803

בגל העולה האחרון ששיאו היה בסוף אפריל, שבר הנאסדק שיא גבוה יותר והגיע לשיא חדש בגל העולה שהחל במרץ 2009. שיא חדש מצביע על עודף של קונים ומחזק את ההנחה שמדד הנאסדק אכן עולה. עובדה זו חשובה במיוחד בזמנים של עצבנות בהם מתפרסמות מדי פעם חדשות שליליות שגורמות לעצבנות, חוסר וודאות ופחד בפני ירידות.
במגמה עולה, צפויה נקודת השפל הבאה להיות גבוהה מקודמתה. השפל המשמעותי האחרון היה ב-2600 ולכן תיקון אפשרי לא אמור לחצות את הרמה הזו כלפי מטה. לעומ זאת, המדד צפוי לשבור שיא חדש במהלך חודש יולי.

nasdaq

תחזית לטווח ארוך:

מדד המעוף צפוי להגיע ל-2500 נקודות ומדד הנאסדק צפוי להגיע ל-4000 בסוף שנת 2013.

הגרפים המופיעים באתר הם באדיבות תוכנת FXG לניתוח טכני.

ניתן לראות את הגרפים באתר של תטא http://www.theta1.co.il  – ב"תחזית שוק".הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל, יש להם בהם עניין אישי ועל כן קיים ניגוד עניינים במישרין. התחזית צופה פני עתיד ומבוצעת על פי ניתוח טכני ולא כלכלי. כל אירוע מדיני, כלכלי, פוליטי או אחר יכול לגרום לכך שהתחזית לא תתממש והיא עשויה להיות שגויה גם ללא אירוע כלשהו. התחזית אינה תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם וכל מי שפועל על סמך התחזית הנ"ל עושה זאת על אחריותו בלבד.

אני, בועז אילון בעל רישיון מספר 9486 מצהיר בזאת שהדעות המובעותבעבודת אנליזה זו משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים ועלהתאגיד שהנפיק ניירות ערך אלה. בשנתיים האחרונות הנני משמש כמנכ"ל של תטא וכמנהל התיקים הראשי.

אהבתם? שתפו…

לשיחה עם יועץ משכנתא התקשרו עכשיו 072-2118686

Facebook

אהבתם? שתפו...Share on facebook
Facebook
Share on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
מעבר לסרגל הכלים